Publiczna beta pakietu Outpost Security Suite 2008

Strona główna Aktualności

O autorze

Programiści z firmy Agnitum opublikowali wersję testową swojego najnowszego pakietu Outpost Security Suite 2008, która w pełni współpracuje z najnowszym systemem operacyjnym Windows Vista.

Wspomniany program jest rozwiązaniem typu Internet security, które łączy w sobie znany i ceniony personall firewall, silnik skanujący all-in-one zwalczający wirusy, konie trojańskie, robaki i spyware oraz inteligentny filtr antyspamowy.

Outpost Security Suite to program, który chroni użytkownika podczas surfowania w sieci automatycznie blokując dostęp do podejrzanych witryn oraz do stron, które mogą zawierać złośliwe programy. Pakiet zabezpiecza również przed skutkami aktywności szkodliwych programów na komputerze użytkownika, blokując nieautoryzowane próby ingerencji w system operacyjny. Dodatkowo nowy pakiet posiada ulepszony moduł chroniący go przed deaktywacją lub zablokowaniem wybranych jego funkcji przez złośliwe programy.

Eksperci z firmy Agnitum dołożyli wszelkich starań, aby nowy pakiet dysponował elastycznym interfejsem, który zaawansowanym użytkownikom umożliwi indywidualną konfigurację programu, a mniej biegłym technicznie osobom odda do dyspozycji opcję ustawień domyślnych oraz graficzne przyciski, za pomocą których skorzystają oni ze wszystkich funkcji oferowanych przez program.

Najnowsza beta Outpost Security Suite 2008 współpracuje z systemami Windows 2000, 2003, XP oraz Vista i jest dostępna po zarejestrowaniu się na stronie producenta.

© dobreprogramy