reklama

Puddle na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Puddle - platformową grę zręcznościową, w której zadaniem gracza jest doprowadzenie płynnej, kolorowej substancji do końcowego miejsca przeznaczenia na każdej z dostępnych plansz.

W trakcie rozgrywki nie mamy możliwości bezpośredniego wpływu na ruch cieczy. Należyty kierunek jej ruchu uzyskujemy przechylając całą platformę w lewo bądź w prawo. Substancja poddaje się wówczas prawom grawitacji i spływa na odpowiednią stronę. Niejednokrotnie zdarzy się, że rozdzieli się ona na kilka lub kilkanaście części, ale na szczęście wystarczy mieć jej odrobinę, by zakończyć pomyślnie układ. W czasie trwania rozgrywki zmieniają się właściwości i parametry cieczy wraz z cechami poszczególnych plansz, co utrudnia wykonanie zadania i zwiększa poziom trudności. Ważne jest, aby pamiętać o tym, że celu pomyślnego rozpoczęcia instalacji należy uruchomić plik instalacyjny jako "administrator".

Grę Puddle można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Zręcznościowe.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. Polecamy recenzję długo oczekiwanego Dark Void, jak również zapowiedzi Prison Break: The Conspiracy, czyli gry na motywach znanego serialu, a także Kane and Lynch 2: Dog Days - kontynuacji przygód pary bezwzględnych kryminalistów.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSzef Wykopu o cenzurze w Internecie: Czujemy się zmuszeni do ucieczki z Unii