Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    X

Fifa 13 [PC] czyli Neverending Story z EA (odc. 1)

Jestem z Wami (oficjalnie) od 2010 r. Portal jest mi nieobcy, czytuje go praktycznie codziennie ze względu na wysoki poziom merytoryczny od strony Redakcji jak i od strony Blogerów*. Jest to mój pierwszy wpis więc wybaczcie i to z góry za masę błędów, niedociągnięć. A zaczynam tutaj bo jedynie w tym miejscu mam szanse na dotarcie do ludzi w większej ilości.

Także zaczynamy…

Ktoś kto mnie zna, tak osobiście to wie że tego typu moje wpisy nie pojawiają się dlatego że chce wychwalić pod niebiosa dany produkt tylko dlatego że producent dał ciała na całej linii.Robię to bo czara goryczy po pierwsze przelała się a po drugie moje nerwy wobec mechanizmu gry skończyły się a za grę nie wydałem 10 PLN.

Tak na wstępie zapytam: lubicie się śmiać? To popatrzcie na to co robi Tim Howard przy stanie 3:3

Gra stwierdziła że mam przegrać to przegrałem…

Tak dla jasności to kopnięcie z rzutu wolnego wykonał mój przeciwnik spod swojego pola karnego Ferdinandem w gdzieś około 86 minucie meczu :)

Ach te piękne żarty trzymają się programistom z EA.