r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pulpit zdalny Chrome 61.0.3163.20

Strona główna Windows Internet i komunikacja Nakładki i dodatki do przeglądarek

Pulpit zdalny Chrome (Chrome Remote Desktop) to jedno z najbardziej zaawansowanych rozszerzeń dla Google Chrome, które wprowadza we wspomnianej przeglądarce funkcje umożliwiającą zdalną kontrolę komputera.

Galeria programu

Narzędzie umożliwia użytkownikowi nawiązanie połączenia z dowolnym komputerem za pośrednictwem Internetu i jego zdalną kontrolę, jak również wręcz przeciwnie, bezpieczne udostępnienie własnego komputera wybranej osobie. Dzięki niemu możemy naprawić niewielkie awarie bez fizycznego kontaktu z urządzeniem lub przeprowadzać różnego typu szkolenia itp. Pulpit zdalny Chrome daje nam dostęp do wszystkich plików czy aplikacji zainstalowanych na zdalnym komputerze.

Olbrzymią zaletą opisywanego rozszerzenia jest prosta obsługa oraz brak konieczności konfiguracji. Pulpit zdalny Chrome gotowy jest do działania tuż po zainstalowaniu i uruchomieniu. Wystarczy, że wybierzemy tryb pracy - udostępnienie własnego komputera czy połączenie z innym.

Połączenia realizowane są podobnie jak w przypadku TeamViewiera za pośrednictwem unikalnych identyfikatorów generowanych przez plugin.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.