Puppy Linux 2.13

Strona główna Aktualności

O autorze

Pojawiła się zaktualizowana wersja dystrybucji Puppy Linux 2.13 oferującej mimo bardzo małego rozmiaru w pełni funkcjonalny system do podstawowej pracy biurowej i korzystania z Internetu.

Puppy Linux w wersji 2.13 to przede wszystkim kompletny zbiór sterowników jądra umożliwiających obsługę większej ilości urządzeń. Wprowadzono również poprawki w interfejsie użytkownika, który stał się teraz bardziej użyteczny i praktyczny. Poza tym zaktualizowano czcionki, ROX-Filer, Video Wizard oraz skrypty odpowiadające za włączanie i wyłączanie systemu, dodano nowe aplikacje stworzone przez Puppy w tym Soxgui, XkbConfigurationManager oraz PuppyBackup. Pozostałe komponenty zostały zaktualizowane do najnowszych wersji.

Szczegółowe informacje dotyczące wprowadzonych zmian w Puppy Linux 2.13 dostępne są w oficjalnym ogłoszeniu. Obraz najnowszej wersji dystrybucji, który zajmuje zaledwie 84,5 MB można pobrać ze strony producenta.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRoboty zabiorą nam pracę? Nie tak szybko – nawet Elon Musk zmienił zdanie