Puran Utilities Puran Utilities 3.1

Strona główna Windows Narzędzia Pakiety narzędziowe
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Puran Utilities to bezpłatny i kompleksowy zestaw niezbędnych narzędzi, przeznaczonych do naprawiania, oczyszczania systemu operacyjnego oraz zwiększania wydajności pracy całego komputera.

Znajdziemy w nim m.in. funkcję Check Disk do wykrywania i usuwania błędów na dysku twardym, menedżer do odinstalowywania zbędnych programów, narzędzie do włączania/wyłączania aplikacji uruchamianych wraz ze startem systemu, a także dodatkową usługę wspomagającą zarządzanie różnymi usługami systemowymi.

Puran Utilities oferuje też możliwość wyszukiwania i usuwania niepotrzebnych plików z dysku twardego, a także oczyszczanie partycji z pustych katalogów. Użytkownik może skorzystać z narzędzi naprawiających uszkodzone skróty, oczyszczające rejestr systemowy ze zbędnych kluczy i wpisów, a także defragmentujące i optymalizujące dyski, w celu zwiększenia wydajności systemu Windows.

Nie mogło w nim również zabraknąć modułu wyszukującego i usuwającego duplikaty plików, a także niezwykle przydatnych narzędzi do odzyskiwania danych z uszkodzonych płyt CD, DVD czy VCD. Puran Utilities posiada wbudowaną funkcję do uzyskiwania dokładnych informacji o plikach przechowywanych na partycjach systemowych. Po zeskanowaniu wybranej partycji, uzyskamy dokładną ilość znajdujących się w nim plików audio i wideo, dokumentów, plików graficznych oraz dokumentów. Warto również wspomnieć o dołączonych narzędziach do dzielenia dużych plików na mniejsze oraz całkowitego usuwania wybranych plików, bez późniejszej możliwości ich przywrócenia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!