PureSync 4.7.0

Strona główna Windows Narzędzia Synchronizacja danych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PureSync to bezpłatne narzędzie do synchronizacji danych i tworzenia kopii zapasowych plików oraz katalogów.

Aplikacja charakteryzuje się czytelnym interfejsem użytkownika i wygodnymi w obsłudze narzędziami do wykonywania różnych zadań w tym samym czasie.Podczas tworzenia kopii zapasowej PureSync obsługuje większe pliki niż 4GB, a także synchronizuje dane przez serwery FTP. Dodatkowo umożliwia kopiowanie danych z zamkniętych plików.

Przy użyciu programu stworzymy kopię zapasową danych i bez większych problemów przywrócimy ją po niespodziewanej awarii dysku twardego lub całego komputera. Korzystając z tego oprogramowania zabezpieczymy również wszystkie nasze prywatne dane przed kradzieżą lub infekcją groźnego wirusa. Oprócz tego aplikacja posiada specjalne funkcje oferujące możliwość automatycznego tworzenia kopii zapasowych i synchronizacji danych.

PureSync umożliwia też przesyłanie plików i katalogów do innego komputera lub urządzenia przenośnego, a także oferuje wygodny w obsłudze kreator konfiguracyjny do kopiowania zdjęć z cyfrowego aparatu fotograficznego. Ponadto program jest w pełni kompatybilny z usługą WebDAV, służącą do udostępniania plików w sieci.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
makkak   3 #5 11.08.2015 09:09

Długo szukałem programu do robienia automatycznych kopii zapasowych, PureSync jest najlepszy, pozwala łatwo tworzyć profile, uruchamiać synchronizacje zgodnie z harmonogramem, obsługuje dyski sieciowe, ftp. Polecam.

zorobabel   2 #4 27.01.2014 11:13

@bosik1199 (niezalogowany): Jeśli komputery wzajemnie "widzą się" w sieci, to program powinien działać. Metoda połączenia nie ma tu większego znaczenia.

  #3 06.01.2014 20:36

witam,
czy ktoś mógłby wskazać (jesli jest dostępna) gdzie ustawić opcję by wykonywana kopia była zapisywana w wybranym katalogu jako podkatalog z datą wykonania w nazwie?

z góry dzięki za pomoc :)

  #2 05.06.2013 14:10

A ten program obsługuje sieci np. domowe WiFi? Mam PC podłączonego na kablu do rutera. Chciałbym zsynchronizować z plikami na laptopie, który jest połączony z ruterem za pomocą bluetooth. Czy ten program da rade?

  #1 17.10.2012 20:51

fajny i wygodny program tyle ze ftp obsluguje tylko platna wersja niestety. Bezplatna wersja nie kopiuje rowniez plikow ktore aktualnie uzywane sa przez inny proces co moze generowac niepelne aktualizacje.