Purrkour

Strona główna Windows Gry Symulatory
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wielu ludzi uwielbia koty, a wśród nich znajdą się również niezależni producenci gier. Nic dziwnego więc, że dostaliśmy bezpłatny symulator zwierzęcych arystokratów. Projekt Purrkour w ciekawy sposób łączy elementy zbieractwa z platformówek z grą zręcznościową. Wcielamy się tutaj w czarnego futrzanego przyjaciela człowieka, któremu w głowie są jednak same psoty. Zdemolujemy apartament naszego pana.

Mieszkanie jest dosyć obszerne, a wypatrywać w nim będziemy kilku rzeczy. Przede wszystkim należy rozglądać się za niebieskimi kocimi monetami, które przy okazji wskazują najlepszą drogę przebycia etapu. W dalszej kolejności należy dotrzeć do malowideł ściennych, pozrzucać wazy z wysokości, a przy okazji odnaleźć też zestaw skrzyneczek, przed którymi postawimy flagi. Roboty w sam raz na chwilę przed PC.

Darmowa propozycja napędzana jest technologią Unreal Engine 4, więc pod względem graficznym jest na czym oko zawiesić. Wszelkie obiekty, jak chociażby strącone butelki, również zachowują się tutaj całkiem realistycznie. Kot jak to kot, zawsze spada na cztery łapy, nie są mu więc straszne upadki z dużych wysokości, kiedy próbował akurat po balustradzie wejść na szafkę. Purrkour to spora dawka zwierzęcego humoru.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor 3.0 GHz
  • 2 GB RAM
  • Karta graficzna 256 MB

Uwaga!

Po wypakowaniu pobranego archiwum gry, uruchamia się ją plikiem w katalogu PurrkourProject/Binaries/Win32/

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!