r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PushPal 3.0

Strona główna Mac Narzędzia Archiwizacja i synchronizacja danych

PushPal to nieoficjalny klient usługi Pushbullet, pozwalającej na przekazywanie powiadomień, wiadomości i przesyłanie plików między różnymi urządzeniami, powiązanymi z jednym kontem. PushPal jest polecany przez autorów Pushbullet.

Galeria programu

Puchbullet pozwala na komunikację z telefonem, tabletem i innymi urządzeniami w taki sposób, by powiadomienia były wyświetlane także na komputerze, skąd można odpowiedzieć na SMS-y i przesłać pliki lub fragmenty tekstu na telefon. Dane przesyłane są przez WiFi, więc telefon nie musi znajdować się blisko komputera.

PushPal korzysta z otwartego API Pushbullet i implementuje wszystkie dostępne funkcje. Program zagnieżdża się w górnej belce systemu, skąd można wykonać akcje związane z innymi urządzeniami. W ustawieniach można wybrać, jakie powiadomienia będą wyświetlane na Macu. Można również wysyłać pliki do innych urządzeń z menu kontekstowego Findera.

Pełna wersja PushPal kosztuje 3 dolary.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.