Pushline 0.7.251

Strona główna Windows Internet i komunikacja Przeglądarki stron WWW
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Pushline to darmowa aplikacja, dzięki której można synchronizować powiadomienia między smartfonem i komputerem PC lub Mac. Narzędzie na chwilę obecną dostępne jest jedynie w postaci rozszerzenia dla przeglądarki internetowej Google Chrome.

Użytkownik korzystający z Pushline nie musi obawiać się, że informacje o powiadomieniach trafią w niepowołane ręce – wszystkie dane są szyfrowane i bezpiecznie umieszczane na pulpicie (aplikacja nie przechowuje danych). Ogromnym atutem jest również to, że program zajmuje niewiele miejsca na dysku twardym i w znikomym stopniu obciąża pamięć operacyjną komputera oraz przepustowość łącza. Na uwagę zasługuje także niewielkie zużycie baterii w smartfonie.

Pushline umożliwia zarządzanie smartfonem bezpośrednio z komputera. Pozwala na akceptowanie i odrzucanie połączeń telefonicznych, regulację głośności, lokalizację telefonu (nawet jeśli jest wyciszony), synchronizowanie kontaktów, wybieranie numeru, a także wysyłanie SMS-ów.

Warto dodać, że aplikacja Pushline pozwala także na wysyłanie notatek na smartfona i uruchamianie ich przy wykorzystaniu dostępnych programów, otwieranie linków ze swojego telefonu na komputerze, a także ukrywanie powiadomień na pulpicie (tryb prywatności).

Uwaga!

  • Chcąc korzystać na komputerze z aplikacji Pushline należy zainstalować ją również na smartfonie i sparować ze sobą oba te urządzenia.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
spider.pl   8 #2 31.12.2015 08:19

Autor podał na stronie domowej rozszerzenia (Android,PC a wkrótce Mac)

remik2012   6 #1 31.12.2015 01:38

Szkoda że autor nie wysilił się i nie podał dla jakich systemów mobilnych dostępne jest to rozszerzenie.