Pushpin Pushpin 2014.830.2222.4770

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Pushbullet jest nieoficjalną aplikacją do obsługi usługi o tej samej nazwie. Służy ona do przesyłania różnorakich danych pomiędzy urządzeniami. Aplikacja pozwala w bardzo łatwy sposób przesyłać dane między np. komputerem, a telefonem lub tabletem i telefonem. Konfiguracja jest praktycznie dowolna.

Usługa dzieli się na dwie części, aplikacje mobilne i desktopowe (bądź też wtyczki do przeglądarek i stronę www). Po zainstalowaniu klientów oraz utworzeniu konta, w niezwykle łatwy sposób możliwe jest przesyłanie linków, notatek, adresów, list, a nawet plików o wielkości do 25 MB za pośrednictwem internetu. Pushbullet umożliwia również dodawanie znajomych, także można z niego korzystać także jako swoiste uzupełnienie komunikatora. Aplikacja na Windows Phone dzieli się na 3 części. W pierwszej widzimy już otrzymane pliki i dane, w drugiej mamy za to możliwość wysłania nowych. Na trzeciej widnieje spis naszych mobilnych urządzeń.

Pushbullet to niezwykle użyteczna aplikacja, która w połączeniu z dodatkiem na komputerze osobistym działa jako prawdziwe centrum synchronizacji danych. Należy pamiętać że aplikacja na Windows Phone jest nieoficjalna. Podczas miewała problemy ze stabilnością, wadą jest również brak powiadomień push o nowych danych do odebrania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!