reklama

Putinphone – iPhone ze złota i tytanu z okazji 63. urodzin Władimira Putina

Strona główna Aktualności

O autorze

Na dziobie okrętu. Stawia znaczące nad znaczonym, lubi czapki z daszkiem, teorię gier, tłumaczenia maszynowe i karabiny maszynowe.

Miłościwie panujący obywatelom Federacji Rosyjskiej Władimir Putin obchodził dwa dni temu 63. urodziny. Z tej okazji firma Caviar zajmująca się kosztownym upiększaniem seryjnie produkowanych smartfonów, przygotowała specjalną odsłonę iPhone'a 6s o nazwie Caviar Ti Gold Supremo Putin «Anniversario Edizione 63». W skrócie – Putinphone.

Putinphone jest wykonany z tytanu, który ma podkreślać solidność i bezkompromisowość zarówno samego urządzenia, jak i cech charakteru jubilata. Na tylnej części obudowy znajduje się wykonany ze złota profil prezydenta, godło Federacji Rosyjskiej oraz pierwsze wersy rosyjskiego hymnu narodowego.

Caviar przygotował dwa warianty urządzenia różniące się wielkością pamięci – za jeden z 63 wyprodukowanych Putinphone'ów w wersji z 64 GB pamięci trzeba będzie zapłacić ponad 3100 dolarów, za dwukrotnie więcej pamięci – 3300. Urządzenie sprzedawane jest w drewnianej skrzynce ze złotymi zdobieniami i dwugłowym bizantyjskim orłem stanowiącym herb FR. Do zestawu dołączana jest ładowarka samochodowa.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić