reklama

Puzzle Quest powraca z postaciami z komiksów wydawnictwa Marvel

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Zagrywałem się swojego czasu ostro w Puzzle Questy, szczególnie na urządzeniach przenośnych, a do tego od małego jestem fanem komiksów. Osoby takie jak ja z wielką radością zapewne przyjmą wiadomość, że 3 października w App Store oraz sklepie Play oficjalnie swoją premierę będzie miało Marvel Puzzle Quest: Dark Reign. To połączenie prostego pomysłu na ustawianie w rzędach minimum 3 identycznych obiektów, z elementami RPG, do tego podszyte niezłą fabułą bazującą na jednej z dawnych serii.

Był taki czas, kiedy Norman Osborn, czyli Zielony Goblin, sprawował tytułowe mroczne rządy wraz z grupką swoich własnych mścicieli, złożoną głównie z superzłoczyńców. Co ciekawe, wydawca wspomina o połączeniu sił bohaterów i złych, więc niekoniecznie producenci chyba trzymać się będą znanych wątków. Za scenariusz odpowiada Frank Tiri. Będziemy zdobywać kolejne postacie, ulepszać je, a potem dobierać skład ekipy w zależności od rodzaju zagrożenia. Wstępnie przebąkuje się do tego o grze darmowej.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić