r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PyCon PL 2008

Strona główna Aktualności

W dniach 18-19 października odbędzie się konferencja PyCon PL, poświęcona, rozwijanemu w całości jako projekt Open Source, językowi Python.

PyCon PL jest dwudniową, polską konferencją z cyklu odbywającego się na całym świecie. Jej podstawowym celem jest integracja środowiska programistów i projektantów aplikacji Pythona oraz środowiska biznesowego zainteresowanego praktycznym wykorzystaniem tego języka w projektach komercyjnych. Impreza jest skierowana zarówno do profesjonalistów, jak i osób zajmujących się Pythonem dopiero od jakiegoś czasu. Dzięki serii zróżnicowanych prelekcji konferencja daje też możliwość ugruntowania lub poszerzenia swojej wiedzy w wybranych tematach. Dodatkowo organizatorzy w ramach wydarzenia zaplanowali na sobotni wieczór imprezę integracyjną.

Spotkanie odbędzie się w Rybniku. Główna jego część, czyli prelekcje, będą miały miejsce w budynku dydaktycznym Centrum Kształcenia Inżynierów Politechniki Śląskiej w kampusie akademickim przy ul. Rudzkiej 13 w pobliżu ścisłego centrum miasta. W chwili obecnej nie są dostępne szczegółowe informacje związane z tematami zaplanowanych prelekcji. Informacje o nich mają się pojawić na początku lipca, kompletna agenda ma zaś zostać udostępniona we wrześniu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.