Pylon Pylon 1.0.0.5

Strona główna Windows Phone Gry
Pobierz program
lub zeskanuj:

Pylon pełnymi garściami czerpie z klasyków cRPG takich jak Diablo czy też Torchlight. Gra stworzona w całości z myślą o urządzeniach mobilnych miała swoją premierę na Windows 8/RT, a teraz trafia także na Windows Phone.

Fabuła jak przystało na cRPG jest bardzo prosta. Naszej krainie zagraża pradawne zło i tylko nasz bohater (a dokładniej bohaterka) może się mu przeciwstawić. W odróżnieniu od wspomnianych tytułów, klasę naszej postaci wybieramy dopiero podczas rozgrywki. Może ją zmieniać dowolnie, wiąże się to jednak z dodatkowymi opłatami. Nasz bohater może się wcielić w wojownika, maga, bądź też łowcę. Każda z tych klas gwarantuje inne bonusy do statystyk oraz zapewnia dostęp do specyficznych zdolności aktywnych i pasywnych.

Istotną zabawy w Pylonie jest walka. System sterowania bardzo dobrze sprawdza się na ekranach dotykowych. Przyjemność z zabawy potęguje duża różnorodność przedmiotów pozostawianych przez pokonanych przeciwników oraz dobrze wyważony poziom trudności.

Niestety, efekt psuje mikropłatność. Nie jest ona niezbędna by ukończyć grę, jednak znacznie ułatwia zabawę i pozwala w prosty (acz kosztowny) sposób stać się potężniejszym wojownikiem. W zamian autorzy udostępnili nam grę za darmo. Dzięki temu każdy może sam przekonać się o jej zaletach i drobnych wadach. Na chwilę obecną Pylon jest jednym z najlepszych RPG na Windows Phone.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!