Pyramid Raid

Strona główna Mac Gry Platformowe
Pobierz program

Pyramid Raid to przygodowa platformówka, w której twórcy postawili nie tylko na zręczność, ale przede wszystkim na szybkość, co sugeruje na wstępie już sam tytuł gry.

Pokierujemy tu poczynaniami bogatego, chytrego egipskiego kupca, który nawet po śmierci nie wyzbywa się apetytu na złoto. Trafiając do świata nieumarłych w dalszym ciągu ugania się za forsą nie bacząc na czyhające zewsząd niebezpieczeństwo.

Zasady rozgrywki nie będą trudne do ogarnięcia, bowiem głównym zadaniem gracza jest pędzić jak najszybciej przed siebie omijając przy tym wszelkiego rodzaju zasadzki. Przepaści, gorąca lawa, piły tarczowe, bijące łapy czy porozrzucane grabie, to wszystko ma uniemożliwić naszej sympatycznej poniekąd mumii dotarcie do upragnionego skarbu.

W miarę robienia postępów stopień zaawansowania misji do wykonania wzrasta. Niejednokrotnie, zwłaszcza w dalszych układach gry, przedostanie się na drugi koniec planszy będzie wymagało wielu powtórzeń. Wyzwanie będzie nie byle jakie, ponieważ za każdym razem będziemy zaczynali układ od nowa.

Zabawa w Pyramid Raid przynosi dużo frajdy, mimo iż projekt w dalszym ciągu znajduje się w fazie tworzenia. Niewątpliwie dużą zaletą gry jest możliwość tworzenia własnych układów, a także zwiedzanie już gotowych piramid przygotowanych przez innych graczy. To właśnie tam przyjdzie nam rywalizować o miano najszybszego biegacza w bandażach ;-).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!