Pyszne.pl i TripAdvisor: przeglądaj restauracje i od razu zamów

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Serwis turystyczny TripAdvisor połączył siły z usługą do zamawiania jedzenia online Pyszne.pl. Od dziś, przeglądając oceny restauracji można od razu złożyć zamówienie.

Współpraca TripAdvisora z grupą Takeaway.com, właścicielem marki Pyszne.pl, obejmuje integrację bazy 30 tysięcy restauracji z ich stronami na portalu turystycznym. Informacje o tym zobaczymy zarówno w przeglądarce, jak i w aplikacjach mobilnych.

Na razie po wciśnięciu przycisku „Zamów Online”, który pokaże się na stronie restauracji, zostaniemy przekierowani na stronę Pyszne.pl, gdzie można złożyć zamówienie. W przyszłości zapewne zostanie to rozwiązane wygodniej, na przykład uruchamianiem odpowiedniej aplikacji, jeśli będzie obecna na urządzeniu.

W obecnym kształcie ta integracja nie może konkurować z takimi usługami jak UberEATS ze względu na kiepską użyteczność. Jednak z czasem mogą go pokonać, zwłaszcza że tandem TripAdvisor-Pyszne.pl ma o wiele większą bazę lokali i ugruntowaną pozycję marki na polskim rynku.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNagranie kochane przez miliony. Włączają je w jednym celu