Pytacz Master Pytacz Master 5.3.3

Strona główna Windows Edukacja i nauka Inne programy edukacyjne i naukowe
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Pytacz Master to darmowy program do nauki słówek z języka obcego, podpunktów, dat historycznych, stolic państw, symboli pierwiastków, zadań matematycznych, itp.

Po instalacji dostępne są przykładowe testy, jednak głównym zamierzeniem programu jest możliwość tworzenia własnych za pomocą Edytora Testów z materiału, którego potrzebujemy się nauczyć np. na kartkówkę. Naukę dłuższych testów możemy rozbić na kilka etapów (np. po 20 słówek dziennie).

Program w celu utrwalenia materiału zaproponuje nam powtórkę na drugi dzień, następnie po 3 dniach, po tygodniu i po 3 tygodniach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Możliwość tworzenia własnych list, prosta obsługa
Nie nadaje się do skomplikowanych zadań otwartych
ocena użytkownika
15.05.2020 11:47 • Recenzja do wersji 5.3.3

Program przypomina mi używanego swego czasu Interlexa, tyle, że tutaj możemy testować nie tylko słówka. Zgodnie z nazwą ma pomóc tym, którzy często męczą: 'Mamo, odpytaj mnie z....' Znakomite narzędzie do powtórki wszystkiego, co jest pamięciówką typu 'A znaczy B' (i raczej nie 'A znaczy B lub C'). Nie wygeneruje wam nowego zadania z chemii, ale odpyta ze skrótów pierwiastków chemicznych. Przy uwzględnieniu specyficznie mechanicznego charakteru programu, można z niego wycisnąć całkiem sporo.