Pytania w sprawie naszego konkursu

Strona główna Aktualności

O autorze

Dostaliśmy kilka maili z pytaniami na jaki temat ma być artykuł, który ma uczestniczyć w Konkursie na najlepszy artykuł związany z tematyką vortalu. Wyjaśniam, że nie ma ściśle określonych tematów! Piszcie o wszystkim o czym chcecie i co wydaje się Wam interesujące. Może to być np. opis konfiguracji jakiegoś programu (np. Direct Connect, który właśnie został dodany do vortalu), opis funkcji programu, porównania itp. Będziemy akceptować także inne tematy, mniej lub bardziej związane z tematyką np. licencjonowanie, opis ciekawych rozwiązań czy wykorzystania programów itp.

Kolejna kwestia to pojawiające się pytania na temat ile artykułów do nas już wpłynęło i jakie w związku z tym są szanse na wygraną. Wpłynęły dotąd 3 artykuły, więc, co za tym idzie, szanse na wygraną są bardzo duże ;-) Chcielibyśmy też, abyście traktowali ten konkurs jako zabawę i możliwość podzielenia się swoją wiedzą z innymi. Ze swojej strony, autorom ciekawych artykułów zaproponujemy także stałą współpracę przy redagowaniu vortalu (o ile oczywiście będą chcieli ;-)

Ostatnia sprawa jest związana z pytaniami na ile artykuł ma być dziełem "autorskim". Artykuł musi być dziełem własnym autora - nie powoduje to jednak w żadnym wypadku braku możliwości korzystania ze zródeł, powoływania się na nie i ew. ich cytowania. Źródła te muszą być jednak opisane na końcu artykułu. Można również wysyłać artykuły już wcześniej opublikowane (np. na swojej stronie WWW).

Serdecznie zapraszamy do zabawy!

© dobreprogramy
s