r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

QGifer 0.2.1

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja animacji
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

QGifer to rodzime narzędzie, służące do tworzenia wysokiej jakości animacji w formacie GIF. Bardzo dobrze sprawdza się ono podczas kreowania ruchomych obrazów, które z powodzeniem wykorzystywane mogą być jako grafika na strony internetowe, fora dyskusyjne, awatary itp.

Aplikacja pomimo swoich stosunkowo niewielkich rozmiarów oferuje całkiem spore możliwości, pozostając przy tym bardzo prosta w obsłudze. Umożliwia kreowanie animacji na bazie dowolnego materiału wideo, jak również pojedynczych jego klatek. QGifer dysponuje funkcjami i narzędziami, pozwalającymi łatwo zarządzać ustawieniami FPS, marginesami, filtrami, rozmiarem wyjściowej animacji itp.

r   e   k   l   a   m   a

Ponadto program umożliwia użytkownikowi nakładanie na obraz dowolnych napisów i grafiki, a także przeprowadzanie korekcji kolorów (tj. odcień, nasycenie, jasność). Wśród obsługiwanych przez QGifer formatów plików wejściowych znajdziemy AVI, MP4, MPG oraz OGV.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

GIF filarem Internetu. Z Giphy łatwo zrobisz animowany obrazek z filmu

7
OPROGRAMOWANIE 21.10.2015 | Anna Rymsza

Serwis Giphy, gdzie można znaleźć animowany obrazek na każdą okazję, zachęca internautów do robienia jeszcze większej ilości własnych animowanych GIF-ów. Serwis udostępnił w tym celu banalnie prostą aplikację GIF Maker. GIF Maker działa w przeglądarce. Wystarczy wysłać do aplikacji film z dysku lub podać jej odnośnik do filmu na YouTube. Następnie wystarczy ustalić początek animacji, koniec i ewentualnie dodać podpis i etykietki. Gotowy GIF można udostępnić w serwisach społecznościowych lub zamieścić na stronie. Obrazki mogą być widoczne dla wszystkich lub prywatne, ale oczywiście…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.