Q-Lat3 na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy fantastyczną grę zręcznościowo-logiczną, w której głównym zadaniem gracza jest doprowadzenie wszystkich kul znajdujących się na planszy do jednego, tego samego koloru.

W tym celu należy kulą o wybranym, docelowym kolorze uderzyć z impetem o sąsiednią. Takim działaniem wywołujemy zmianę barwy w kuli uderzanej na ten właściwy. Sporym utrudnieniem jest nieprzewidywalność kolejnych ruchów jakie wykonują pozostałe, trącane siłą rozpędu bile, które zderzając się zmieniają bez przerwy swoje barwy. Naszym zadaniem jest zapanowanie nad całym rozgardiaszem i zakończenie układu w możliwie najszybszym czasie, ratując tym samym cenne sekundy, za które otrzymujemy premie punktowe.

Grę Q-Lat3 można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Zręcznościowe.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy zapowiedzi takich produkcji jak Section 8, gdzie to przyjdzie nam wcielić się w członka opancerzonej kosmicznej piechoty, czy Wet - tytułu z bohaterką, która mogłaby przyćmić gwiazdę Lary Croft. Warto też zapoznać się z naszymi wrażeniami z Xbox Fun Day 2009.

© dobreprogramy