QNapi 0.2.3

Strona główna Windows Multimedia Edycja i konwersja napisów
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

QNapi jest to aplikacja przeznaczona do automatycznego pobierania oraz dopasowywania napisów do filmów.

Program korzysta z baz NapiProjekt i OpenSubtitles, oferując użytkownikowi olbrzymią ilość napisów do filmów, seriali itp. Ponadto oferuje on funkcje zgłaszania własnych napisów oraz raportowania tych niepasujących. Nie zabrakło również przydatnej opcji skanowania dysku komputera w poszukiwaniu materiałów wideo i dopasowywania do nich napisów.

Po uruchomieniu QNapi działa w obrębie zasobnika systemowego, skąd umożliwia wyszukiwanie dopasowanych napisów. Z jego poziomu także łatwo i wygodnie przekonwertujemy napisy do formatów zgodnych z stacjonarnymi odtwarzaczami DVD.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Bardzo lekki oraz szybki i z największą bazą napisów
Abdolutnie brak wad
ocena użytkownika
28.10.2016 10:53 • Recenzja do wersji 0.2.2

Zdecydowanie najlepszy program do pobierania napisów do filmów i seriali. Korzysta z wszystkich baz napisów przez co zawsze o ile istnieją dane napisy on je wyszuka i dopasuje. Nie ma nic lepszego - to pewne.