QUIDAM

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

QUIDAM to jedna z najlepszych i najwydajniejszych multiplatformowych aplikacji przeznaczonych do tworzenia modeli 3D postaci z możliwością ich późniejszego eksportu do takich programów jak Maya, 3ds Max, LightWave, Cinema 4D, Carrara... Modelując własny charakter można rozpocząć od wirtualnego rzeźbienia bryły lub wykorzystania tysięcy gotowych elementów ciała (uszy, oczy, usta, włosy, broda, nos, brwi itp.), które możemy w dowolnej chwili zmodyfikować. Program poza samą funkcją tworzenia siatek postaci pozwala również na malowanie i teksturowanie obiektów bezpośrednio na bryle oraz ustawianie ich w jakiejś określonej czynności (stanie, bieg, patrzenie na zegarek itp.). Aplikacja została wyposażona w bardzo szybki renderer, który pozwala oglądać efekty pracy na bieżąco.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 21.04.2013 00:25

Ten soft nie jest już chyba rozwijany. Strona producenta nie działa od wielu miesięcy, a ostatni tutorial na yt wrzucony 2 lata temu. Proponuję wrzucić inny popularny soft jak chociażby zbrush czy 3d-coat.

  #3 12.07.2011 16:45

To jest wersja podstawowa. Lepiej ściągnąc ze strony zonatorrent.com wersję Studio 3.5. Zajmuje 0,5 GB ale możliwości jest o wiele więcej. I postacie są bardziej realistyczne niż w Maja czy 3ds a pracy jest mniej :P

  #2 21.08.2010 05:21

No tak, ale w tym zrobisz faceta w pięć minut, a w tych tam Lightwaveach, Mayach, 3DSach to się musisz nasrać z tydzień :P.

  #1 25.07.2010 02:45

co wy mówiliście?!
z wortalu dobreprogramy: ten nie jest jak 3ds max czy Maya
to są prawdziwe kombajny graficzne,jak popatrzyłem na ten soft to ztwierdziłem że jego interface jest za dziecinny