Qbeh 1.7

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Świat z bloczków już chyba zawsze nieodparcie kojarzył będzie się nam z Minecraftem, ale przecież takie podejście do oprawy graficznej sprawdza się nie tylko przy wznoszeniu i niszczeniu różnorakich konstrukcji. Darmowy projekt Qbeh na przykład jest rasową platformówką 3D w kanciastym środowisku, a do tego z elementami logicznymi. Ma swój styl oraz klimat, który docenią nie tylko miłośnicy dzieł od Mojang.

Trafiamy do tajemniczego świata podzielonego na obszary. Główne zadanie gracza to dotarcie do świetlistego portalu, stanowiącego przejście dalej. Tutaj z jednej strony wykażemy się skocznością, pokonując różne przepaście, a także przemieszczając się umiejętnie z platformy na platformę. Z drugiej obowiązkowo poszukamy poukrywanych czerwonych szescianów, bowiem tylko z ich pomocą da się niekiedy zakombinować.

Bloczki te można przyczepiać do charakterystycznych żółtych powierzchni, jak również do siebie. Przy odpowiedniej liczbie elementów w zanadrzu oznacza to konstruowanie prostych pomostów, chociaż zazwyczaj skupiamy się na oszczędnej zabawie w naprzemienne budowanie schodów z pary sześcianów. Zawsze należy zbierać je po pokonaniu przeszkody, gdyż na pewno przydadzą się później. Trudno się potem wraca.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!