Qpony - kupony, zniżki, gazetki, promocje 3.2.0.4

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Qpony - kupony, zniżki, gazetki, promocje to obowiązkowa aplikacja dla każdego miłośnika przecen, promocji i gazetek sklepowych. Gromadzi w jednym miejscu wszystkie wyżej wymienione informacje oszczędzając czas i miejsce w naszym telefonie.

Aplikacja posiada możliwość założenia oraz logowania na konto, dzięki czemu zyskujemy możliwość synchronizacji naszych danych i ustawień pomiędzy różnymi urządzeniami. Nie jest ono jednak niezbędne do korzystania z programu. Dane do wyświetlenia są określane na podstawie naszej lokalizacje, możemy ją ustalić ręcznie.

Poza dostępem do ogólnodostępnych promocji, aplikacja posiada także akcje partnerskie, czyli okazje przygotowane tylko z myślą o użytkownikach Qponów. Jeżeli chodzi o zawartość to znajdziemy tu większość najpopularniejszych sieci sklepów oraz restauracji i fastfoodów. Dzięki podziałowi na kategorie, łatwiej znaleźć produkty z interesujących nas zakresów.

Interfejs programu bardzo dobrze wpisuje się w stylistykę Windows Phone. Dodatkową zaletą jest możliwość pobrania część treści do pamięci urządzenia i korzystania z nich bez potrzeby połączenia z siecią. Aplikacja jest darmowa i nie wyświetla reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji