Quake II RTX

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Quake II RTX to remake popularnej strzelanki z 1997 roku, za który odpowiedzialne jest studio NVIDIA Lightspeed Studios. Wprowadza on wiele nowoczesnych i zaawansowanych technologii odpowiedzialnych za renderowanie grafiki, do jakiej zdążyły nas przyzwyczaić współczesne tytuły.

Co nowego w Quake II?

Quake II RTX implementuje w grze wsparcie ray-tracingu w czasie rzeczywistym. Dzięki wykorzystaniu mocy obliczeniowej nowoczesnych układów graficznych tytuł oferuje teraz realistyczne efekty, refleksy świetlne, odbicia, cienie i globalne oświetlenie, o których przeszło 20 lat temu kiedy debiutował Quake II można było tylko pomarzyć.

Wśród pozostałych usprawnień i nowości wymienić należy tryb nocy i dnia, ulepszone modele i tekstury broni oraz możliwość rozgrywki wieloosobowej.

Wymagania sprzętowe gry:

  • system operacyjny Windows 7 64-bit
  • procesor Intel i3-3220 lub odpowiednik AMD
  • 8 GB RAM
  • karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 2060 lub lepsza
  • 2 GB dostępnej przestrzeni na dysku twardym

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!