r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Quake Live do końca roku uniezależni się od przeglądarek internetowych

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Obsługiwana za pośrednictwem wtyczek w przeglądarce internetowej gra Quake Live, czyli darmowa sieciowa odmiana klasycznej serii, wkrótce wydana zostanie jako produkcja do pobrania. Do końca roku projekt ma uniezależnić się od dodatkowych aplikacji i pojawić się w formie normalnego klienta. Ruch podyktowany jest spadkiem popularności wtyczek, a co za tym idzie problemami z ich utrzymaniem i rozwojem.

Google wkrótce pożegna się z NPAPI, Firefox też planuje w temacie małą rewolucję, więc to była najwyższa pora podjąć podobną decyzję. Klient umożliwi pobranie plików gry, a także na bieżąco aplikować jej będzie wszelkie dostępne aktualizacje. Interfejs ma bardzo przypominać to, z czym fani Quake Live mieli do czynienia do tej pory, także nie powinni oni odczuć jakoś bardzo zmian — poza oczywiście usprawnieniami, które odejście od przeglądarek przy okazji zaoferuje.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.