r   e   k   l   a   m   a
reklama

Quantic Dream przypomina o edycji specjalnej Beyond, opcji przechodzenia gry na urządzeniu dotykowym

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Beyond: Dwie Dusze 11 października trafi na europejskie rynki, więc Quantic Dream przypomina, że może warto zainteresować się edycją specjalną gry. Wydanie dostępne wyłącznie przy zamówieniach przedpremierowych zaoferuje dodatkowo metalowe pudełko, ścieżkę muzyczną, materiały wideo z produkcji tytułu, motyw dla PS3 plus zestaw awatarów, ale najważniejsze, że dojdzie 30 minut rozgrywki w specjalnym rozdziale opowieści. Advanced Experiments to zestaw zagadek do rozwiązania.

Producenci przypominają również o specjalnej aplikacji Beyond Touch na urządzenia przenośne (iOS, Android), dzięki której Dwie Dusze przejdziemy nie dotykając nawet pada... W głównej mierze opcja ta została zaoferowana jednak z myślą o współpracy z kimś, kiedy to jeden gracz steruje poczynaniami głównej bohaterki Jodie, a drugi wtedy wybrykami jej duchowego towarzysza Aidena. Aplikacja jest darmowa w obu wersjach.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSzef Wykopu o cenzurze w Internecie: Czujemy się zmuszeni do ucieczki z Unii