r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Quantic Dream przypomina o edycji specjalnej Beyond, opcji przechodzenia gry na urządzeniu dotykowym

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Beyond: Dwie Dusze 11 października trafi na europejskie rynki, więc Quantic Dream przypomina, że może warto zainteresować się edycją specjalną gry. Wydanie dostępne wyłącznie przy zamówieniach przedpremierowych zaoferuje dodatkowo metalowe pudełko, ścieżkę muzyczną, materiały wideo z produkcji tytułu, motyw dla PS3 plus zestaw awatarów, ale najważniejsze, że dojdzie 30 minut rozgrywki w specjalnym rozdziale opowieści. Advanced Experiments to zestaw zagadek do rozwiązania.

Producenci przypominają również o specjalnej aplikacji Beyond Touch na urządzenia przenośne (iOS, Android), dzięki której Dwie Dusze przejdziemy nie dotykając nawet pada... W głównej mierze opcja ta została zaoferowana jednak z myślą o współpracy z kimś, kiedy to jeden gracz steruje poczynaniami głównej bohaterki Jodie, a drugi wtedy wybrykami jej duchowego towarzysza Aidena. Aplikacja jest darmowa w obu wersjach.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.