Quertes Quertes 1.0.5

Strona główna Android Dom Programy kulinarne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Quertes to aplikacja dla miłośników kulinariów, która pozwala oferować innym osobom własne, domowe produkty i wypieki. Program jest swego rodzaju zestawieniem ogłoszeń, w których użytkownicy ustalają ceny swoich produktów i oferują możliwość ich zrobienia, po uprzednim zamówieniu.

Aplikacja nie jest przesadnie rozbudowana, przez co jej obsługa jest intuicyjna i prosta. Po uruchomieniu domyślnie odbywa się pobranie lokalizacji użytkownika, aby wśród ofert wyświetlać wyłącznie te, które zlokalizowane są najbliżej. Zakres poszukiwań można edytować w ustawieniach. W razie potrzeby możliwe jest również ręczne podanie miejscowości, aby nie ograniczać się do tej, która została pobrana z GPS-a. Wyszukując oferty można również zawężać zakres cen oraz kategorii produktów. Tych jest bardzo dużo, a są to m.in. produkty bezglutenowe, kanapki, torty, sałatki, dania wegańskie lub typowe dla konkretnej kuchni, przykładowo włoskiej lub polskiej.

Po wybraniu konkretnej oferty można wyświetlić liczbę dostępnych jeszcze dań, możliwe godziny dostawy (odbioru osobistego), lokalizację osoby, która oferuje sprzedaż oraz zdjęcia samej potrawy. Aby dokonać zakupu i sfinalizować transakcję, konieczne jest korzystanie z programu jako zalogowany użytkownik. Logowanie możliwe jest dzięki danym Facebooka, Twittera lub bezpośrednio po założeniu konta w serwisie z wykorzystaniem adresu e-mail.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!