Revo Uninstaller Pro 3.2.1 za darmo

Krok 1. Zarejestruj się na stronie promocji portalu SoftwareStars.com.

Krok 2. Podaj adres e-mail, na który przyjdzie numer seryjny. Zaakceptuj politykę prywatności i kliknij "Anmelden"

Krok 3. Na Twoją skrzynkę pocztową przyjdzie pierwszy mail z linkiem aktywacyjnym. Po jego aktywacji, dostaniesz drugą wiadomość z kodem aktywującym wersję "pro". Czas dotarcia wiadomości do Ciebie może zająć nawet piętnaście minut.

Krok 4. Pobierz

LibreOffice 5.3 - postęp prac w polonizacji

Na serwerach pojawiła się nowa wersja, która jest spolonizowana w 99,7% procentach. Te 0,3 procenta to 346 słów, których nie mogłem zlokalizować w interfejsie i właściwie zinterpretować. Tutaj prośba do czytelników: jeśli coś przyuważycie, to proszę o raport w komentarzu.

Miłośnikom nowości dopowiem, że także interfejs MUFFIN został spolonizowany (jest to Wstążka w grupach oraz kartach). Na Wasze nieszczęście, nie nadaje się to do użytku. ;-)

 

Chargeback, czyli jak nie dać się okraść oszustom

W grudniu ubiegłego roku dałem się oszukać. Nabyłem towar mocno niezgodny z ofertą, a sprzedawca robił problemy ze zwrotem pieniędzy. Gdy relacjonowałem znajomym najświeższą przygodę, ci wydawali się być zaskoczeni moim spokojem. To dlatego, że wcześniej naczytałem się o możliwościach operacji obciążenia zwrotnego (z ang. chargeback) i byłem niemal pewien zwrotu pieniędzy. I chociaż moja wiedza była wtenczas czysto teoretyczna, nikt z moich rozmówców nawet nie słyszał o takiej możliwości, a już każdy był zaskoczony jej prognozowaną skutecznością. Ja natomiast przeszedłem etap

[Krótko] LibreOffice 5.2, a polska sprawa. Co w trawie piszczy?

Znany i lubiany pakiet biurowy to projekt wielkich rozmiarów, za którego jakość i efekt końcowy odpowiadają grube setki osób. Jednak nie wszystkie zmiany są widoczne gołym okiem, a o niektórych nawet nie ma gdzie przeczytać.

W związku z tym informuję szanownych czytelników o zmianach, które zaszły i o tych, które mam nadzieję, że zajdą.

ERRORTYPE vs ERROR.TYPE

Zgodnie ze specyfikacją podzbioru OpenFormula w standardzie OASIS ODF, w

ASUS ZenFone 5 — wymiana wyświetlacza

Wpis ten kieruję do kolegów blogerów, którzy tak jak i ja kiedyś, mieli sposobność wygrać portalowy konkurs, a w ramach którego połasili się na rewelacyjny smartfon ZenFone 5. Tytuł niniejszego wpisu miał mieć pierwotnie fancy brzmienie, coś w rodzaju "Od morderstwa do rezurekcji", ale to się zwyczajnie źle googluje. Wpis też miał pojawić się w grudniu, jednakże trywialna naprawa okazała się wcale taką nie być (diabeł tkwi w szczegółach!).

dobreprogramy z historią: Hedy Lamarr

Ta nietuzinkowa postać przyszła na świat 101 lat temu w rodzinie żydowskich Austriaków. Ojciec Hedwigi Ewy Marii Kiesler (czytaj Kisla) był majętnym bankierem, a jej matka była pianistką.

I choć państwo Kiesler tworzyli parę z wyższych sfer, zdarzało im się podjąć zaskakująco głupie decyzje, które przewrotnością losu okazywały się mieć, zaskakująco pozytywne efekty.

Jedną z takich decyzji było ugięcie się namowom swojej jedynaczki i pozwolenie córce na porzucenie szkoły na rzecz aktorstwa.

Polska mentalnie analogowa

My naród, małymi krokami stąpamy ku następnej wielkiej okazji, aby napiętnować lub też wynieść na piedestał poszczególnych ojców polskiej demokracji parlamentarnej. Zbliżające się wybory i towarzyszące im sondaże, rzucają blady strach niepewności na obecnie piastujących władzę urzędników. Zaś ja - mały żuczek - w dosyć staromodny sposób wybieram władzę, głosując na tych, którzy oferują mi realne zmiany, a nie straszą dojściem do władzy innych. Podczas minionych kadencji wiele mówiło się o cyfryzacji Polski.