Quest3D 4.3.2

Strona główna Windows Programowanie Tworzenie gier
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Quest3D to rozbudowane środowisko przeznaczone do tworzenia aplikacji 3D w czasie rzeczywistym takich jak wizualizacje architektoniczne, wirtualne spacery, aplikacje szkoleniowe, gry oraz wiele innych. Tworzenie gier i szeroko pojętych multimediów 3D trwa w Quest3D o wiele krócej niż programowanie gry w sposób tradycyjny. Quest3D posiada gotowy silnik wyświetlający sceny 3D w czasie rzeczywistym. Ponadto do dyspozycji tworzącego grę czy aplikację multimedialną w Quest3D istnieją przygotowane, proste do użycia moduły często używane w typowych grach np. moduł animacji szkieletowej postaci, systemu fizycznego sceny 3D, obsługi sieci, bazy danych itp.

Quest3D oferuje najnowsze osiągnięcia DirectX jak choćby materiały shader'owe i oświetlenie HDR, które można wykorzystać w swoich produkcjach. Poza tym programiści przygotowali mechanizmy do automatycznych, płynnych przejść pomiędzy fazami ruchu postaci.


Uwaga!

Kilka prac stworzonych za pomocą programu Quest3D można zobaczyć na polskiej stronie projektu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!