Quick Erase Quick Erase 0.6.4.649

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Quick Erase to bardzo proste w użyciu, niewielkie narzędzie, za pomocą którego na dobre pozbędziemy się wszelakich plików, folderów i innych danych - zyskując pewność, że nie da się już ich odzyskać.

Z tego względu program ten jest całkiem przydatny dla wszystkich, którzy martwią się, że wrażliwe dane i ważne dokumenty mogą zostać odzyskane na przykład ze sprzedanego wraz z dyskiem twardym komputera. Program ten jest uruchamiany bezpośrednio po wypakowaniu z archiwum ZIP (nie potrzebna jest jakakolwiek instalacja, program jest w pełni przenośny), a jego obsługa jest naprawdę prosta i sprowadza się do usuwania wskazanych plików i folderów metodą "przenieś i upuść".

Quick Erase posiada bardzo minimalistyczny interfejs użytkownika, aczkolwiek brakuje w nim polskiej wersji językowej. W opcjach programu znaleźć można dodatkowe opcje, pozwalające na wybór metody kasowania danych i "zacierania" po nich śladu dokonując nawet kilkukrotnego zapisu w odpowiednim miejscu na dysku twardym. Łącznie program wspiera aż dwanaście różnych metod.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!