Quick Heal Internet Security 10.0.0.45

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Pakiety zabezpieczające
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Quick Heal Internet Security to narzędzie, które chroni komputer użytkownika przed rozmaitymi zagrożeniami, jakie mogą pojawić się na dysku twardym podczas codziennego korzystania z sieci.

Najważniejszym elementem oferowanym przez Quick Heal Internet Security jest oczywiście skaner antywirusowy, ale oprócz niego użytkownik zyskuje możliwość zdefiniowania ustawień zapory sieciowej, czyli firewalla, jak również ma do dyspozycji system kontroli rodzicielskiej, pozwalające na monitorowanie aktywności swoich pociech i blokowania wybranych stron internetowych (np. tych przeznaczonych dla dorosłych odbiorców).

Quick Heal Internet Security minimalizuje ryzyko pojawienia się złośliwego oprogramowania, koni trojańskich, adware, spyware, a także innych niechcianych plików. Narzędzie pozwala na bardzo łatwe i szybkie zarządzanie poszczególnymi opcjami. Za pomocą jednego przesunięcia myszą aktywujemy lub dezaktywujemy automatyczne skanowanie, ochronę przed phishingiem, firewalla czy też pojawiające się komunikaty o ewentualnych zagrożeniach.

Warto dodać, że Quick Heal Internet Security może pracować zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem, więc nie ma potrzeby "ręcznego" skanowania HDD, ale wystarczy ustalić, kiedy aplikacja ma rozpocząć sprawdzanie naszego dysku (lub wybranych folderów) pod kątem obecności wirusów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #6 28.07.2018 01:23

@pytek.80 (niezalogowany): pół dnia żeby go wyrzucić. jest jak wirus. deinstalator nie działa

  #5 04.04.2018 10:15

Nie bedę sie rozpisywał na temat programu gdyz wszystko ujął w swoim komentarzu Amusing89 ,ode mnie tylko tyle że jest bardzo dobry (robi to do czego został stworzony) do tego bardzo lekki.Jak na chwilę obecną polecam z czystym sumieniem ;)

Amusing89   11 #4 30.03.2018 14:32

@pytek.80 (niezalogowany): Licencja kończy się we wrześniu, lecz mam nadzieję, że uda się dorwać gdzieś przedłużenie, gdyż do tej pory jest znacznie lepszy niż się spodziewałem. Oglądam sporo sportu przez internet (głównie noga i siata) i prawie na każdej stronie program informuje o niebezpiecznej treści, więc lepiej odpuścić lub poszukać gdzie indziej. QHIS aktualizuje się nawet kilka razy dziennie, czyli baza wirusów musi być ogromna. Ponadto bazuje na silniku Bitdefendera, dlatego o skuteczność nie ma co się martwić. Instalacje robię zawsze na innym dysku niż jest zainstalowany Windows. Odpaloną mam ochronę wszystkiego (być może jestem przewrażliwiony na punkcie bezpieczeństwa, lecz warto testować wszystkie dostępne opcje programu) + kilka plików i folderów dodanych do wykluczeń. QHIS jest lekki (aktualnie pobiera mi około 41 mb RAM) przy skanowaniu są to oczywiście wyższe wartości, lecz nawet wtedy da się pracować. Podsumowując jak najbardziej polecam.

PS Raz na jakiś czas zapobiegawczo odpalam HitmanaPro i nie wykrywa niczego, zatem chyba warto ;)

  #3 20.03.2018 16:22

Po testowaniu napisz czym i w jaki sposób go odinstalowałeś bo to dla niektórych też jest istotne czy są jakieś problemy z tym związane .Jak zapewne wiesz - nie zawsze funkcja Windowsa " dodaj i usuń programy " odinstalowuje program całkowicie i dokładnie stąd moje pytanie .Być może instalacja jak de instalacja w tym przypadku jest bezbolesna ale nie szkodzi wiedzieć więcej i z praktyki kto tą czynność wykonywał . I ostatnie pytanie może komuś też się przyda - czy w trakcie pobierania i instalacji tego antywirusa korzystałeś z jego ustawień domyślnych ,fabrycznych i tylko zatwierdzałeś klikając dalej ,dalej aż do finału aktywacji ochrony czy wybrałeś opcję samodzielną ręcznie go ustawiając wg . własnego uznania i pomysłu ?

Amusing89   11 #2 01.03.2018 19:00

@memnon: Testuję od wczoraj i póki co nie mam żadnych zastrzeżeń