reklama

Quick Recorder 1.2.5

Strona główna Mac Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program

Quick Recorder to dyktafon na Maca, którego największym atutem jest podręczność i możliwość szybkiego rozpoczynania nagrywania jednym kliknięciem na ikonę aplikacji.

Program ma prosty, bardzo minimalistyczny interfejs, który doskonale współgra wizualnie z najnowszymi wersjami systemu OS X. Jego główne okienko dostępne jest po kliknięciu na ikonkę w systemowym pasku menu. Z tego miejsca można rozpoczynać, pauzować i kończyć rejestrowanie dźwięku, a także kontrolować jego czas.

Nagrania można odsłuchiwać na dostępnej w programie liście, z poziomu której łatwo możemy je zapisywać, usuwać lub udostępniać przy pomocy Maila, Wiadomości, AirDrop oraz w innych usługach. Innym ciekawym smaczkiem programu jest możliwość rozpoczynania i zatrzymywania nagrywania jednym kliknięciem na ikonę w docku, na której wyświetla się również czas nagrywania. Dzięki tej pomysłowej funkcji Quick Recorder zawsze jest w gotowości do działania. W programie nie zabrakło synchronizacji danych z iCloud. Opcję tą można aktywować w preferencjach.

Quick Recorder to świetne narzędzie, jeśli ważna jest dla nas możliwość błyskawicznego rozpoczynania nagrywania w każdej chwili. Aplikacja dostępna w Mac App Store.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
reklama