r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Quick Recovery for Windows 13.0

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Quick Recovery for Windows to niewielka i skuteczna aplikacja do przywracania utraconych danych z dysku twardego. Odzyskuje dane celowo usunięte z kosza systemowego lub utracone w wyniku awarii komputera. Bez żadnych problemów przywraca dane z następujących systemów plików: FAT16, FAT32, NTFS i NTFS5.

Galeria programu

Znajdziemy w nim cztery tryby działania – Quick Recovery, Exhaustive Recovery, Raw Recovery i Disk Imaging. Pierwszy służy do szybkiego odzyskiwania pojedynczych plików lub folderów. Drugi zaś, dogłębnie skanuje całą zawartość dysku twardego i znacznie skuteczniej radzi sobie z przywracaniem większej ilości danych. Stosuje się go odzyskiwania danych po sformatowaniu partycji.

Raw Recovery przywraca pliki z zepsutej partycji, a także wspomaga odzyskanie danych z uszkodzonymi strukturami plików i folderów. Z jego pomocą, możemy też odzyskać pliki o określonych rozszerzeniach. Natomiast ostatni tryb Disk Imaging, służy do tworzenia obrazów z całych dysków twardych, w celu późniejszego przywrócenia w wyniki awarii komputera lub nośnika danych. Stanowi idealne rozwiązanie dla dysków twardych z uszkodzonymi sektorami.

Quick Recovery for Windows odzyskuje dane z następujących nośników danych: Dyski twarde IDE, EIDE, SCSI, iSCSI, SATA, SATA II, także z urządzeń podłączanych do portu USB. Dotyczy to zarówno kart pamięci SD, mini micro SD, Smart Media, MultiMedia Card, MMC oraz Pendrive. Program doskonale nadaje się do odzyskiwania utraconych danych z uszkodzonych lub sformatowanych partycji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Wilczeek   9 #3 11.09.2014 22:53

Rewelacja - mimo wersji trial pozwolił mi odzyskać skasowany plik .txt z ciągle używanego dysku SSD (zorientowałem się po 2 dniach), którego ani StrongRecovery 3.4.3.3, ani DiskDigger 1.7.2.1657 nawet nie widziały. Szybkie skanowanie co prawda niczego nie dało, ale szczegółowe badanie dysku (uwaga, zajmuje naprawdę SPORO czasu) okazało się strzałem w dziesiątkę. Szkoda tylko, że do odzyskania większych plików trzeba wykupić licencję.

  #2 14.12.2013 14:50

zna ktos inny program do naprawiania raw na ntfs i fat32

  #1 12.01.2013 14:17

Szkoda tylko, że to wersja trial:(

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.