reklama

Quick Recovery for Windows 13.0

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Quick Recovery for Windows to niewielka i skuteczna aplikacja do przywracania utraconych danych z dysku twardego. Odzyskuje dane celowo usunięte z kosza systemowego lub utracone w wyniku awarii komputera. Bez żadnych problemów przywraca dane z następujących systemów plików: FAT16, FAT32, NTFS i NTFS5.

Znajdziemy w nim cztery tryby działania – Quick Recovery, Exhaustive Recovery, Raw Recovery i Disk Imaging. Pierwszy służy do szybkiego odzyskiwania pojedynczych plików lub folderów. Drugi zaś, dogłębnie skanuje całą zawartość dysku twardego i znacznie skuteczniej radzi sobie z przywracaniem większej ilości danych. Stosuje się go odzyskiwania danych po sformatowaniu partycji.

Raw Recovery przywraca pliki z zepsutej partycji, a także wspomaga odzyskanie danych z uszkodzonymi strukturami plików i folderów. Z jego pomocą, możemy też odzyskać pliki o określonych rozszerzeniach. Natomiast ostatni tryb Disk Imaging, służy do tworzenia obrazów z całych dysków twardych, w celu późniejszego przywrócenia w wyniki awarii komputera lub nośnika danych. Stanowi idealne rozwiązanie dla dysków twardych z uszkodzonymi sektorami.

Quick Recovery for Windows odzyskuje dane z następujących nośników danych: Dyski twarde IDE, EIDE, SCSI, iSCSI, SATA, SATA II, także z urządzeń podłączanych do portu USB. Dotyczy to zarówno kart pamięci SD, mini micro SD, Smart Media, MultiMedia Card, MMC oraz Pendrive. Program doskonale nadaje się do odzyskiwania utraconych danych z uszkodzonych lub sformatowanych partycji.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Wilczeek   9 #3 11.09.2014 22:53

Rewelacja - mimo wersji trial pozwolił mi odzyskać skasowany plik .txt z ciągle używanego dysku SSD (zorientowałem się po 2 dniach), którego ani StrongRecovery 3.4.3.3, ani DiskDigger 1.7.2.1657 nawet nie widziały. Szybkie skanowanie co prawda niczego nie dało, ale szczegółowe badanie dysku (uwaga, zajmuje naprawdę SPORO czasu) okazało się strzałem w dziesiątkę. Szkoda tylko, że do odzyskania większych plików trzeba wykupić licencję.

  #2 14.12.2013 14:50

zna ktos inny program do naprawiania raw na ntfs i fat32

  #1 12.01.2013 14:17

Szkoda tylko, że to wersja trial:(

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić