Quick Startup Quick Startup 5.10.1.143

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Quick Startup to z pozoru niewielkie, ale przydatne narzędzie ułatwiające zarządzanie składnikami uruchamianymi wraz z systemem Windows. Dzięki niemu pozbędziemy się z autostartu zbędnych aplikacji, które powodować mogą znaczne spowolnienie uruchamiania środowiska operacyjnego.

Program wyposażony został w funkcje, umożliwiające w łatwy sposób usuwanie, dodawanie czy edytowanie składników uruchamianych wraz z systemem. Potrafi on również zarządzać zaplanowanymi zadaniami oraz usługami powiązanymi z zainstalowanym oprogramowaniem lub systemem. Poza standardową opcją aktywacji/dezaktywacji poszczególnych elementów możliwe jest również odkładanie ich startu w czasie, co pozwoli na szybsze uruchomienie systemu.

Quick Startup to przykład narzędzia, które nie wymaga od użytkownika posiadania odpowiedniego doświadczenia i wiedzy w obsłudze komputera. Daje ono dostęp do bazy z informacjami o poszczególnych składnikach mogących się znaleźć w autostarcie i co więcej, umożliwia użytkownikowi dodawanie do niej własnych komentarzy i ocen.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!