r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

QuickClick Gold 1.3.37

Strona główna Android Narzędzia Inne narzędzia

QuickClick jest aplikacją pozwalającą na kontrolowanie smartfona za pomocą fizycznych przycisków głośności. Dzięki odpowiedniej sekwencji klawiszy można włączyć latarkę, uruchomić ulubioną aplikację, lub zadzwonić do najbliższych.

Galeria programu

Od czasów Honeycomba Android urządzenia z Androidem przestano wyposażać w przyciski fizyczne, które zostały skutecznie zastąpione przez odpowiedniki software'owe. Aby odnaleźć się w gąszczu funkcji potrzeba nie lada wprawy. Takie samo zdanie mieli twórcy QuickClick, którzy oddali użytkownikom aplikacji możliwość kontroli urządzenia przez kilka naciśnięć przycisków zwiększenia i zmniejszenia głośności. Użytkownik ma możliwość zrobienia zdjęcia lub nakręcenia filmu, kontrolowania latarki, nagrania dźwięku, dzwonienia, uruchomienia aplikacji, czy funkcji z Taskera za pomocą kilku prostych gestów. Obecna wersja pozwala na zaprogramowanie do sześciu kolejnych ruchów. Po uruchomieniu zadania, użytkownik jest informowany o sukcesie przez wibrację lub sygnał dźwiękowy.

Aplikacja posiada pełną polską wersję językową i szereg opcji konfiguracyjnych zwiększających jej możliwości. Program można w łatwy sposób wyłączyć z poziomu opuszczanego menu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.