QuickTextPaste QuickTextPaste 6.12

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

QuickTextPaste to niewielka aplikacja, która pozwala na ustawienie predefiniowanego tekstu i wklejanie go w dowolne miejsce za pomocą utworzonego skrótu klawiaturowego.

Jak działa QuickTextPaste?

Podczas codziennej pracy niejednokrotnie musimy umieszczać wybrane fragmenty tekstu w rozmaitych arkuszach. Za każdym razem trzeba wpisywać je ręcznie bądź kopiować ze źródła. Można jednak skorzystać z QuickTextPaste, by przyśpieszyć cały proces i zaoszczędzić sporo czasu w trakcie wykonywania swoich obowiązków.

Co jeszcze oferuje QuickTextPaste?

QuickTextPaste umożliwia ponadto włączanie dowolnych aplikacji i korzystanie z wiersza poleceń (także za pomocą skrótów klawiaturowych), co również może okazać się bardzo przydatne wśród użytkowników zmuszonych do wielokrotnego uruchamiania tych samych narzędzi (chociażby w trakcie przeprowadzania testów).

QuickTextPaste – podsumowanie

  • łatwe i szybkie wklejanie określonych fragmentów tekstu przy użyciu skrótu klawiaturowego
  • możliwość uruchamiania poleceń i aplikacji za pomocą kombinacji przycisków
  • pozwala zaoszczędzić naprawdę sporo czasu
  • darmowa wersja portable

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!