Quicky Quicky 2014.1026.1019.1716

Strona główna Windows Phone Narzędzia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Quicky wykorzystując możliwości API Windows Phone 8.1 chce nam zapewnić namiastkę możliwości przypinania aplikacji w centrum powiadomień. System Microsoftu nie pozwala na takie rozwiązanie, nawet dostępne skróty są ograniczone tylko do kilku opcji. Quicky w pokrętny sposób obchodzi ten problem.

Za pomocą Quicky zamienimy wybrane programy w powiadomienia. Będą one widoczne jako powiadomienia z aplikacji Quicky, a wybranie któregoś z nich zainicjuje. Oczywiście rządzą nimi takie sama prawa jak pozostałymi, tak więc lepiej uważać z przyciskiem czyszczenia wszystkich powiadomień.

Program pozwala nam przypiąć 3 rodzaje skrótów: do zdefiniowanych aplikacji, wybranych ustawień oraz własnych programów. Niestety trzecie rozwiązanie wymaga pewnej wiedzy i posiłkowania się specjalną stroną Nokii. Nie jest to intuicyjne rozwiązanie, ale na więcej nie pozwala API.

Quicky to na chwilę obecną ciekawostka. Choć aplikacja jest płatna autor udostępnił darmową wersję próbną. Posiada skróty do kilku programów, dzięki czemu każdy zainteresowany może zapoznać się z jej działaniem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!