r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Quik - Video Editor by GoPro 4.5

Strona główna iOS Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty

Quik - Video Editor by GoPro to aplikacja, za pomocą której można stworzyć krótkie klipy filmowe złożone ze zdjęć oraz nagrań wideo dostępnych na smartfonie.

Galeria programu

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i nastawiona na maksymalne uproszczenie procesu tworzenia filmów. Wystarczy wybrać fotografie, z których chcemy złożyć klip (od 5 do 50), a następnie zająć się edycją. Możemy skorzystać z gotowych szablonów (w których każdy ma inne efekty przejść między slajdami, inne fonty, animacje, inny sposób eksponowania szczegółów na zdjęciach, inny filtr; wszystkie te elementy możemy edytować) lub też ręcznie poprawić każdy element zaproponowanego klipu. Aplikacja oferuje ponad 70 ścieżek muzycznych, jako melodię w zmontowanym w Quik filmie można też użyć własnego pliku muzycznego.

r   e   k   l   a   m   a

W aplikacji znajdziemy też możliwość ustawienia formatu filmu (kwadratowy lub kinowy), jakości zapisu (720p lub 1080p) oraz szybkości emisji. Gotową pracę możemy zapisać w pamięci urządzenia lub udostępnić, np. e-mailem lub na Facebooku.

Niektóre funkcje w aplikacji są dostępne za dodatkową opłatą. Płacąc ok. 15 dolarów, usuniemy znak wodny ze zmontowanych klipów i zyskamy dostęp do wszystkich efektów do wykorzystania w trakcie montażu. Poszczególne efekty można też kupić osobno, a ich cena oscyluje wokół 1 dolara.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

HitFilm, Filters, Quik, Tastemade, TuneItUp i Super Phantom Cat – najciekawsze programy tygodnia

2
OPROGRAMOWANIE 07.05.2016 | Anna Rymsza

Przedstawiam Wam sobotnią porcję najnowszych programów z naszej bazy. W tym tygodniu króluje montaż filmów, wiosenne porządki i koty. HitFilm Express 4 HitFilm Express to darmowy program, przeznaczony do nieliniowej edycji wideo z naciskiem na animacje i efekty specjalne. Jeśli ktoś zamierza nauczyć się pracy z efektami specjalnymi, zwłaszcza w programach Adobe After Effects lub HitFilm Pro, ten program będzie idealny. Polecam go z jeszcze jednego powodu – w tym tygodniu wydana została wersja 4 programu, która nie ma już ograniczenia liczby ścieżek filmowych i dźwiękowych, z którymi można…

Filmowy montaż z Quik i Splice – nowe mobilne aplikacje GoPro już dostępne

1
OPROGRAMOWANIE 05.05.2016 | Maciej Olanicki

W ostatnim czasie nie brakuje nowości od GoPro. Jakiś czas temu pisaliśmy o nowej 360-stopniowej kamerze Omni oraz starcie serwisu vr.gopro.com. Dziś producent kamer prezentuje swoje osiągnięcia w kwestii oprogramowania – do sklepów trafiły bowiem aplikacje Quik i Squid. Mają one stanowić pakiet kreatywny od GoPro, mający oczywiście przede wszystkim służyć montażowi i obróbce filmów nakręconych za pomocą tych kamerek. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystywać aplikacje do edycji filmów nakręconych za pomocą smartfona, czy nawet tworzenia prezentujących się profesjonalnie animacji…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.