r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Quit Pro: stop smoking now 3.0.1

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Inne dyscypliny sportowe

Aplikacja Quit Pro ma pomóc w rzucaniu palenia, ale od strony behawioralnej. Znajdziemy tu nie tylko motywujące liczniki, pokazujące poziom oszczędności, ale przede wszystkim wizualizacje sytuacji i miejsc, które sprawiają, że ktoś sięga po papierosa.

W Quit Pro osoba rzucająca palenie powinna notować, kiedy powstrzymała się przed zapaleniem papierosa, a kiedy uległa. Do każdego wpisu należy dołączyć etykietę oznaczającą sytuację. Informacja zostanie przypisana do miejsca, dzięki czemu powstaną „gorące” mapy.

r   e   k   l   a   m   a

Tym sposobem można sprawdzić, jakie sytuacje i miejsca najczęściej wywołują pociąg do papierosów, a w jakich łatwiej go unikać. Informacje są prezentowane na czytelnych wykresach i mapach. To wszystko oczywiście po to, by można było zmienić swoje zwyczaje lub bardziej się pilnować w sytuacjach kryzysowych.

Aplikacja nie wymaga zakładania konta i można z niej korzystać bez połączenia z Internetem. Podstawowa wersja jest darmowa i oferuje kilka podstawowych sytuacji, które można przypisać do palenia. Za pełny zestaw trzeba zapłacić z poziomu aplikacji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Noworoczne postanowienia: aplikacje, z którymi rzucisz palenie

52
OPROGRAMOWANIE 05.01.2016 | Anna Rymsza

Palacze nie bez powodu mówią, że rzucanie palenia jest proste, bo robili to już kilkanaście razy. Walka z nałogiem to jedno z popularniejszych postanowień noworocznych, choć wymaga ogromnego wysiłku i wsparcia z wielu stron. Aplikacje mobilne także tu mogą pomóc – oto kilka naszym zdaniem najciekawszych: Smoke Free, stop smoking help Smoke Free to jedna z najpopularniejszych aplikacji, wspierających przy rzucaniu palenia. Użytkownik w nagrodę za wytrwałość może liczyć na kolejne odznaki, na przykład po dobie bez papierosa. Aplikacja oferuje też specjalne scenariusze, które pozwolą zmienić…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.