Quit smoking - QuitNow! 5.9.3

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Inne programy sportowe i medyczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Quit smoking - QuitNow! to prosta aplikacja, która służy do monitorowania postępów w rzucaniu palenia papierosów.

Program pokazuje w oparciu o podstawowe dane: o liczbie wypalanych papierosów, wartości paczki papierosów, które palimy. Pyta też o datę, kiedy chcemy rzucić nałóg. Później program pokazuje na bieżąco, ile czasu udało nam się wytrzymać bez papierosa, a także ile pieniędzy udało się zaoszczędzić. W aplikacji znajdziemy też komunikat o postępie, który dokonaliśmy na drodze do normalnego poziomu dwutlenku węgfla we krwi, do normalizacji układu oddechowego itp.

Program jest dostępny bezpłatnie w AppStore, ale za ok. 4 dolary można odblokować opcje dodatkowe w aplikacji, czyli dostęp do czatu oraz 55 odznak służących jako nagrody za postępy dokonywane w trakcie rzucania palenia.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Noworoczne postanowienia: aplikacje, z którymi rzucisz palenie

52
05.01.2016  •  Anna Rymsza

Palacze nie bez powodu mówią, że rzucanie palenia jest proste, bo robili to już kilkanaście razy. Walka z nałogiem to jedno z popularniejszych postanowień noworocznych, choć wymaga ogromnego wysiłku i wsparcia z wielu stron. Aplikacje mobilne także tu mogą pomóc – oto kilka naszym zdaniem najciekawszych: Smoke Free, stop smoking help Smoke Free to jedna z najpopularniejszych aplikacji, wspierających przy rzucaniu palenia. Użytkownik w nagrodę za wytrwałość może liczyć na kolejne odznaki, na przykład po dobie bez papierosa. Aplikacja oferuje też specjalne scenariusze, które pozwolą zmienić…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza