r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

QuitNow! 2.0.1.0

Strona główna Windows Phone Narzędzia

QuitNow! to aplikacja na urządzenia z systemem Windows Phone, która służy do monitorowania postępów w rzucaniu palenia papierosów.

Galeria programu

Program pokazuje na bieżąco, ile czasu udało nam się wytrzymać bez papierosa, a także ile pieniędzy udało się zaoszczędzić. W aplikacji znajdziemy też komunikat o postępie, który dokonaliśmy na drodze do normalnego poziomu dwutlenku węgfla we krwi, do normalizacji układu oddechowego itp. Wszystko w oparciu o informacje podane przez użytkownika: o cenie palonych papierosów, liczbie sztuk w paczce i liczbie wypalanych dziennie papierosów.

Za program QuitNow! w sklepie Windows Store zapłacimy ok. 2 dolary.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Noworoczne postanowienia: aplikacje, z którymi rzucisz palenie

52
OPROGRAMOWANIE 05.01.2016 | Anna Rymsza

Palacze nie bez powodu mówią, że rzucanie palenia jest proste, bo robili to już kilkanaście razy. Walka z nałogiem to jedno z popularniejszych postanowień noworocznych, choć wymaga ogromnego wysiłku i wsparcia z wielu stron. Aplikacje mobilne także tu mogą pomóc – oto kilka naszym zdaniem najciekawszych: Smoke Free, stop smoking help Smoke Free to jedna z najpopularniejszych aplikacji, wspierających przy rzucaniu palenia. Użytkownik w nagrodę za wytrwałość może liczyć na kolejne odznaki, na przykład po dobie bez papierosa. Aplikacja oferuje też specjalne scenariusze, które pozwolą zmienić…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.