r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Quizwanie

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane

Quizwanie jak sama nazwa wskazuje jest zabawą w Quizy. Gra swoją popularność zawdzięcza trzem czynnikom: dobremu wykonaniu, wersjom na 3 główne systemy mobilne oraz sporej ilości aktywnych graczy.

Galeria programu

Oparcie zabawy na rozgrywce online niesie ze sobą niestety dwa ograniczenia. Po pierwsze do zabawy potrzebujemy połączenia z siecią. To dzięki niej możemy rywalizować z innymi graczami. Po drugie, Quizwanie wymaga od nas założenia konta. Możemy w tym celu użyć Facebooka, bądź też tradycyjnie podać naszego maila.

Gra oferuje ponad 25 tysięcy pytań podzielonych na 20 kategorii. Rywalizacja odbywa się w systemie turowym. Dzięki rankingowi możemy rywalizować z innymi na punkty. Naszym przeciwnikiem mogą być znajomi, bądź też losowi gracze. Gra pozwala nam także na stworzenie swojego awatara, a także pytań.

Część z opcji jest dostępna dopiero w wersji premium, jednak do najważniejszych mamy dostęp za darmo. Edycja darmowa posiada także irytujące, choć nie utrudniające gry reklamy. Sporą przewagą Quizwanie nad podobnymi tytułami jest ogromna społeczność graczy, która sprawia, że zawsze trafimy na kogoś gotowego do konfrontacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 22.12.2015 21:22

Trzeba dodać, że konieczne jest zalogowanie na konto gmail. Innych serweów pocztowych gra nie uznaje...

  #1 29.05.2015 18:08

LOL.słaba ta strona

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.