Quizwanie Quizwanie 1.5.4.0

Strona główna Windows Phone Gry
Pobierz program
lub zeskanuj:

Quizwanie to bardzo popularna gra w zagadki. Swój sukces zawdzięcza w dużej mierze prostym zasadom oraz sporej społeczności graczy, z którymi możemy rywalizować.

Oparcie zabawy na rozgrywce online niesie ze sobą niestety dwa ograniczenia. Po pierwsze do zabawy potrzebujemy połączenia z siecią. To dzięki niej możemy rywalizować z innymi graczami. Po drugie, Quizwanie wymaga od nas założenia konta. Możemy w tym celu użyć Facebooka, bądź też tradycyjnie podać naszego maila.

Gra oferuje ponad 25 tysięcy pytań podzielonych na 20 kategorii. Rywalizacja odbywa się w systemie turowym. Dzięki rankingowi możemy rywalizować z innymi na punkty. Naszym przeciwnikiem mogą być znajomi, bądź też losowi gracze. Gra pozwala nam także na stworzenie swojego awatara, a także pytań. Niestety edycja na Windows Phone miewa spore problemy ze stabilnością.

Część z opcji jest dostępna dopiero w wersji premium, jednak do najważniejszych mamy dostęp za darmo. Edycja darmowa posiada także irytujące, choć nie utrudniające gry reklamy. Sporą przewagą Quizwanie nad podobnymi tytułami jest ogromna społeczność graczy, która sprawia, że zawsze trafimy na kogoś gotowego do konfrontacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!