Quote | Feedly RSS reader Quote | Feedly RSS reader 1.5.1

Strona główna Android Wiadomości Agregatory treści
Pobierz program
lub zeskanuj:

Quote | Feedly RSS reader to klient do obsługi popularnych czytników RSS: Feedly oraz Inoreader . Za jego pomocą przejrzymy źródła informacji, które subskrybujemy, a także wyszukamy nowe treści. Zaletą programu jest jego minimalistyczna szata graficzna, która nie rozprasza czytelnika.

Na aplikację Quote powinni zwrócić uwagę zwłaszcza ci użytkownicy, dla których Feedly jest zbytnio przeładowany funkcjami. Quote | Feedly RSS reader stawia bowiem na prostotę wyświetlania oraz czytania treści. Po zalogowaniu się do konta Feedly lub Inoreader, aplikacja pobierze listę obserwowanych przez nas źródeł (oraz folderów, jeśli korzystamy z tej formy grupowania treści). Domyślnie teksty pozbawione są miniaturek, ale można włączyć ich wyświetlanie (w rozmiarze małym lub dużym) w ustawieniach aplikacji. Teksty z subskrybowanych RSS-ów również pozbawione są wszelkich ozdobników, a dodatkowe przyciski (np. do udostępniania treści lub do dodawania ich do grupy ulubionych) przygotowano w formie ikon wyświetlanych w dolnej części ekranu i dopasowanych wyglądem do kroju czcionki stosowanej w aplikacji.

Ponadto, Quote | Feedly RSS reader obsługuje tzw. tryb immersive screen. Oznacza to, że gdy przewijamy treść w dół, górny pasek systemowy oraz widoczne u dołu przyciski nawigacji po systemie znikają, zostawiając na ekranie jedynie treść tekstów. To również sprzyja skupieniu na lekturze.

W aplikacji Quote | Feedly RSS reader skorzystamy z wyszukiwarki RSS-ów, a nowo dodane źródła będą zsynchronizowane z naszym kontem Feedly. Ponadto, teksty czytane za pomocą programu są dostępne także w trybie offline.

Aplikacja posiada funkcje zastrzeżone dla wersji płatnej, która kosztuje nieco ponad 10 zł. To obsługa dodatkowych motywów graficznych w programie, a także możliwość dodania większej liczby kont oraz brak reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!