r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Qus – for Spotify, Deezer, YouTube and other free music sources 3.2.0

Strona główna iOS Multimedia Streaming muzyki

Qus – for Spotify, Deezer, YouTube and other free music sources to aplikacja, za pomocą której można odtwarzać streaming muzyki z popularnych serwisów internetowych: YouTube, SoundCloud, iTunes, Spotify oraz Deezer.

Zaletą aplikacji jest wygoda, którą oferuje użytkownikom. Dzięki Qus można bowiem słuchać muzyki z ulubionych źródeł internetowych bez konieczności używania odrębnych programów. Możliwe jest też podłączenie do konta Qus muzyki, którą przechowujemy w iTunes. Ponadto, jeśli nie używamy np. SoundCloud lub Deezer, możemy w prosty sposób usunąć skrót do każdej z usług widocznych na ekranie głównym aplikacji.

Aplikacja Qus ma wbudowaną wyszukiwarkę, dzięki której można w prosty sposób znaleźć interesujący nas utwór. Odtwarzacz muzyczny programu radzi sobie zarówno z płynnym transmitowaniem filmów z YouTube, jak też ze strumieniowaniem muzyki z serwisów internetowych. Piosenki możemy kolejkować, dodawać do ulubionych i tworzyć z nich nasze playlisty, a także udostępniać linki do nich za pomocą e-maila lub popularnych komunikatorów internetowych.

Aplikacja ma wbudowane elementy społecznościowe. Dzięki nim możemy odsłuchać playlisty udostępnione przez innych użytkowników serwisu Qus, a także dzielić się naszą ulubioną muzyką.

Aplikacja jest dostępna za darmo, ale korzystanie z niej wymaga założenia konta. Można to zrobić za pomocą programu, używając adresu e-mail. Ponadto, do poprawnego działania streamingu muzyki ze Spotify oraz Deezer należy posiadać płatne konta w tych serwisach muzycznych.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Yandex.Browser, Dropzone, GIPHY, HiLight i Qus – najciekawsze programy tygodnia

17
30.04.2016  •  Anna Rymsza

Jak co sobotę zapraszam Was do zapoznania się z nowościami w naszej bazie programów. Yandex.Browser Yandex.Browser jest w naszej bazie programów od dawna, ale w tym tygodniu uzupełniona została wersja dla OS X. To elegancka i lekka przeglądarka, zbudowana na bazie projektu Chromium. Jej ogromną zaletą jest tryb Turbo, czyli kompresja przesyłanych do przeglądarki danych na serwerach producenta, podobnie jak ma to miejsce w Operze czy niektórych przeglądarkach mobilnych. Tryb Turbo w Yandex Browser można włączać ręcznie lub automatycznie. W tym drygim przypadku kompresja będzie aktywna…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.