Qus – for Spotify, Deezer, YouTube and other free music sources Qus – for Spotify, Deezer, YouTube and other free music sources 3.2.0

Strona główna iOS Multimedia Streaming muzyki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Qus – for Spotify, Deezer, YouTube and other free music sources to aplikacja, za pomocą której można odtwarzać streaming muzyki z popularnych serwisów internetowych: YouTube, SoundCloud, iTunes, Spotify oraz Deezer.

Zaletą aplikacji jest wygoda, którą oferuje użytkownikom. Dzięki Qus można bowiem słuchać muzyki z ulubionych źródeł internetowych bez konieczności używania odrębnych programów. Możliwe jest też podłączenie do konta Qus muzyki, którą przechowujemy w iTunes. Ponadto, jeśli nie używamy np. SoundCloud lub Deezer, możemy w prosty sposób usunąć skrót do każdej z usług widocznych na ekranie głównym aplikacji.

Aplikacja Qus ma wbudowaną wyszukiwarkę, dzięki której można w prosty sposób znaleźć interesujący nas utwór. Odtwarzacz muzyczny programu radzi sobie zarówno z płynnym transmitowaniem filmów z YouTube, jak też ze strumieniowaniem muzyki z serwisów internetowych. Piosenki możemy kolejkować, dodawać do ulubionych i tworzyć z nich nasze playlisty, a także udostępniać linki do nich za pomocą e-maila lub popularnych komunikatorów internetowych.

Aplikacja ma wbudowane elementy społecznościowe. Dzięki nim możemy odsłuchać playlisty udostępnione przez innych użytkowników serwisu Qus, a także dzielić się naszą ulubioną muzyką.

Aplikacja jest dostępna za darmo, ale korzystanie z niej wymaga założenia konta. Można to zrobić za pomocą programu, używając adresu e-mail. Ponadto, do poprawnego działania streamingu muzyki ze Spotify oraz Deezer należy posiadać płatne konta w tych serwisach muzycznych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!