r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Qus-Listen with friends! 3.0.10

Strona główna Android Multimedia Streaming muzyki

Qus-Listen with friends! to aplikacja, dzięki której możliwe jest odtwarzanie muzyki w jednym programie z takich usług, jak YouTube, SoundCloud, iTunes, Spotify i Deezer, a także plików przechowywanych na smartfonie. Aplikacja pozwala też wygodnie dzielić się muzyką ze znajomymi.

W aplikacji możemy przeszukiwać zasoby obsługiwanych serwisów muzycznych oraz plików w smartfonie lub w tablecie, korzystając z wygodnej wyszukiwarki. Dzieli ona odnalezione tytuły według źródeł, co ułatwia nawigację po aplikacji. Poszczególne utwory możemy odtwarzać od razu lub tworzyć kolejkę odtwarzania, a także oznaczać jako ulubione lub udostępniać naszym znajomym w usłudze. Tutaj pojawiają się pewne problemy, bo przyciski w interfejsie programu są dość małe i zdarza się, że trudno trafić w ten, którego w danej chwili potrzebujemy. Na plus można zaś zapisać prosty w obsłudze wbudowany odtwarzacz, dzięki któremu muzyką z każdego źródła można zarządzać za pomocą aplikacji Qus.

Domyślnie, na liście wspieranych przez aplikację serwisów streamingowych znajdziemy wszystkie z grona obsługiwanych. Można jednak usunąć te, których nie potrzebujemy lub nie posiadamy tam konta.

W aplikacji możemy też dodawać do obserwowanych innych użytkowników, przeglądać ich publiczne playlisty i proponować swoje utwory. Możemy też zapraszać innych użytkowników do słuchania w czasie rzeczywistym naszej muzyki. To dobre rozwiązanie dla osób, które lubią dzielić się ulubionymi utworami.

Dla miłośników statystyk twórcy programu przygotowali wyciąg z danych, które obrazują sposób korzystania z aplikacji i tego, jak wiele utworów przesłuchaliśmy w danym dniu, tygodniu lub miesiącu.

Aby korzystać z możliwości programu Qus-Listen with friends!, należy założyć konto w usłudze. Do tego celu użyjemy tylko adresu e-mail. Ponadto, strumieniowanie muzyki ze Spotify i Deezer wymaga posiadania opłaconej subskrypcji w danym serwisie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Yandex.Browser, Dropzone, GIPHY, HiLight i Qus – najciekawsze programy tygodnia

17
30.04.2016  •  Anna Rymsza

Jak co sobotę zapraszam Was do zapoznania się z nowościami w naszej bazie programów. Yandex.Browser Yandex.Browser jest w naszej bazie programów od dawna, ale w tym tygodniu uzupełniona została wersja dla OS X. To elegancka i lekka przeglądarka, zbudowana na bazie projektu Chromium. Jej ogromną zaletą jest tryb Turbo, czyli kompresja przesyłanych do przeglądarki danych na serwerach producenta, podobnie jak ma to miejsce w Operze czy niektórych przeglądarkach mobilnych. Tryb Turbo w Yandex Browser można włączać ręcznie lub automatycznie. W tym drygim przypadku kompresja będzie aktywna…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.