r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

R2płatnik 3.38.15

Strona główna Windows Firma Programy kadrowo-płacowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Jeden z najbardziej cenionych i najdłużej rozwijanych programów kadrowo-płacowych na rynku.

Galeria programu

R2płatnik to flagowy produkt wrocławskiej firmy Reset2, umożliwiający prowadzenie ewidencji pracowników, rozliczanie czasu pracy, naliczanie wynagrodzeń oraz rozliczanie z Urzędem Skarbowym i ZUSem. Oferuje możliwość obsługi wielu podmiotów o różnej formie prawnej, nadaje się do wspomagania działalności zarówno małych i średnich firm, jak i biur rachunkowych.

Program pozwala na sporządzanie umów o pracę według dostosowywalnego wzorca i prowadzenie szczegółowej ewidencji pracowników z podziałem na grupy, przypominaniem o upływających terminach badań lekarskich i kursów BHP, ewidencjonowaniem zgłoszeń i wyrejestrowań z ubezpieczeń; rozliczaniem potrąceń, pożyczek, ekwiwalentów i ryczałtów, ewidencjonowanie przysługującego na danym stanowisku wyposażenia (np. odzieży ochronnej) i kontrolę okresu jego użytkowania itd.

Równie rozbudowana jest część aplikacji odpowiadająca za rozliczanie czasu pracy. Tu R2płatnik pozwala na ustalanie nominalnego czasu pracy dla grup pracowników, kontrolę godzin do odpracowania lub do odbioru przez pracownika, daje możliwość współpracy z systemami rejestracji czasu pracy oraz z systemami rozliczeń czasu pracy kierowców (tachograf), a także ewidencjonowanie i rozliczanie urlopów pracowniczych. Dostępne są także tak specyficzne opcje jak np. rozliczanie kosztów płacowych zleceń (kontaktów, projektów) realizowanych przez firmę, na podstawie rozliczenia pracy świadczonej przez poszczególnych pracowników.

Kolejny moduł to rozliczenie wynagrodzeń. R2płatnik pozwala na stworzenie systemu naliczania wynagrodzeń według indywidualnych wymagań, oddając do dyspozycji unikalny sposób parametryzacji nowych składników płacowych (zgodnie z regulaminem wynagradzania), a także elastyczne rozliczanie kosztów wynagrodzeń. Program pozwala na generowanie i ewidencjonowanie list płac (w tym także tworzenie wielu list w miesiącu), aktualizację parametrów naliczania przez Internet, rozbudowane wyjaśnienia wyliczeń kluczowych składników (urlopy, chorobowe), automatycznie naliczanie trzynastek, wyrównań i korekt, wydruki list płac oraz pasków dla pracowników. Możliwe jest także rozliczanie umów cywilnoprawnych (umowy zlecenia i o dzieło) oraz wydruk poleceń przelewów (wynagrodzenia, podatki, składki ZUS).

R2Płatnik oferuje bogaty wachlarz różnego rodzaju dokumentów, raportów i zestawień — zarówno tych wymaganych przepisami, jak i na potrzeby własne firmy. Przy jego pomocy przygotujemy i wyślemy przez Internet roczne deklaracje PIT, a także wygenerujemy zestawienie ZUS zawierające w zwartej formie wszystkie dane do raportów ZUS. Warto w tym miejscu podkreslić, że R2płatnik zapewnia też wygodną współpracę z udostępnianym przez ZUS programem Płatnik, poprzez bezpośrednie wywołanie Płatnika z już zaimportowanymi danymi. Współpracuje także z programem do elektroniczej wymiany danych z NFZ, a także z systemem SOD PFRON umożliwiając automatyczne przesyłanie danych do Systemu Obsługi Dofinansowań.

Aplikacja pozwala ponadto na rozliczanie kosztów pracy poszczególnych pracowników z podziałem na działy i zlecenia, współpracy przy tym z popularnymi systemami finansowo-księgowymi. Wspomaga planowanie i analizę płac, generując m.in. szczegółowe zestawienia pozwalające na wypełnienie formularzy DG-1, Z-02, Z-03, Z-05, Z-06 i Z-12, czy zestawienie zabezpieczenia budżetu na wynagrodzenia, z możliwością eksportu danych do zewnętrznych programów takich jak Microsoft Excel. Umożliwia generowanie niezbędnych dokumentów do rozliczeń z pracownikami takich jak świadectwa pracy (z uwzględnieniem różnych opcji), kartoteki, deklaracje PIT, a także własnych dokumentów do wewnętrznych potrzeb firmy.

Program daje też możliwość generowania i wysyłania do urzędu Jednolitego Pliku Kontrolnego, stopniowo wprowadzanego w polskich przedsiębiorstwach. Zawiera on obudowane w XML informacje o operacjach gospodarczych, przeprowadzonych w danym okresie. Pliki JPK są generowane automatycznie na podstawie danych w programie.

Uwaga!

Wersja demonstracyjna posiada wszystkie mozliwości pełnej wersji. Jedynym ograniczeniem jest zablokowanie wydruków i eksportu danych po 60 dniach od daty instalacji. Jeśli zatrudniasz nie więcej niż 3 pracowników w miesiącu, wersja demonstracyjna umożliwia normalną pracę bez ograniczeń czasowych.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

R2płatnik za darmo dla naszych czytelników. Tylko do północy!

20
OPROGRAMOWANIE 15.02.2017 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Szukacie rozbudowanego programu kadrowo-płacowego dla swojej firmy? A może w tym roku pierwszy raz musicie wysłać Jednolity Plik Kontrolny? Mamy dla Was prezent: specjalną, bezpłatną wersję programu R2płatnik, przygotowaną przez producenta dla naszych czytelników. R2płatnik pozwala prowadzić dokumentację kadrową i płacową, ewidencję czasu pracy, naliczanie płac, aż po wysyłanie przelewów. Program jest relatywnie łatwy w obsłudze i bezproblemowo wymienia dane z innymi narzędziami. Możecie go mieć za darmo tylko dziś, tylko do północy! R2płatnik pozwala prowadzić kompletną dokumentację…

R2płatnik za darmo dla naszych czytelników! Tylko dziś do północy!

23
OPROGRAMOWANIE 14.03.2016 | Leszek Kędzior (Krogulec)

Naszą akcję z firmą Reset2 kończymy prawdziwym hitem. Jeżeli prowadzicie firmę i szukacie dobrego oprogramowania do kadrowo-płacowego to mamy dla Was niespodziankę: specjalną, bezpłatną wersję programu R2płatnik. Tylko dzisiaj, tylko do północy! R2płatnik to flagowy produkt wrocławskiej firmy Reset2, jeden z najbardziej cenionych i najdłużej rozwijanych programów kadrowo-płacowych na rynku. Umożliwia prowadzenie ewidencji pracowników, rozliczanie czasu pracy, naliczanie wynagrodzeń oraz rozliczanie z Urzędem Skarbowym i ZUSem. Oferuje możliwość obsługi wielu podmiotów o różnej formie prawnej…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #6 16.01.2017 14:15

Bardzo fajny program. przygladalem sie jemu jakies czas i w koncu skonsumowalem ;) nie zaluje. Aczkolwiek jedyne co mi przeszkadza to, ze jest to program stajonarny, a nie da rady zrobic go w chmurze. Bo czasem wyjezdzam na dalekie delegacje i wtedy srednio z dostepem do niego i musze jeszcze dodatkowo dzialac na systim.pl , ale to nie problem. Polecam

Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #5 09.02.2016 21:48

Nie dość, że naprawdę dobry program to jeszcze moduły archiwizacji i przenoszenia danych pomiędzy stanowiskami proste i intuicyjne.

  #4 31.10.2013 16:26

Niedawno wdrożyłem go w firmie i jestem zadowolony. Łatwo się obsługuje pomoc techniczna wszystko w razie czego wyjaśni. Cena też rozsądna

  #3 14.05.2013 08:48

Wdrażam program R2płatnik od kilku lat i uważam, że jest to świetny program za rozsądne pieniądze. Sprawdza się zarówno w małych (zatrudniających kilka osób) do dużych (zatrudniających kilka tysięcy pracowników). W pełni funkcjonalny, łatwy do rozbudowy i dostosowania do potrzeb konkretnej firmy. Szczerze polecam.

  #2 20.03.2013 23:00

Dziękuję! Pobrałam! :) Wygląda to świetnie. Jeszcze raz dziękuję! :)

  #1 20.03.2013 16:37

Najlepszy program kadrowy, jaki istnieje. Przyznaje, że dowiedziałem się o nim w 2011 roku i od tej pory nie wyobrażam sobie pracy na innym. Szczerze polecam i dziękuję za tę możliwość pobrania pełnej wersji. Co prawda mnie się nie przyda, ale powiadomiłem znajomych ... :)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.