RADYO RADYO 1.0.2.0

Strona główna Windows Phone Multimedia
Pobierz program
lub zeskanuj:

RADYO to mobilna aplikacja dla miłośników radia. Zapewnia dostęp do sporej bazy audycji internetowych, do tego pozwala dodawać własne stacje.

Okno główne aplikacji składa się aż z 8 kategorii. Pomagają one w odnalezieniu stacji, jak i zarządzaniu już słuchanymi.Znajdziemy tam także nagrane audycje. RADYO pozwala nam zapisywać dźwięk z większości dostępnych w nim stacji.

Sama baza choć spora, ustępuje chociażby TuneIn. Na szczęście bez problemu można dodać swoje audycje poprzez otwarcie odpowiedniego pliku, bądź też dodanie linku do rozgłośni. Niestety dane te nie są synchronizowane pomiędzy urządzeniami. RADYO posiada możliwość dzielenia się informacjami o słuchanych utworach w mediach społecznościowych. Nie zabrakło także linków do profili samych stacji.

Interfejs stara się wpisać wytyczne modern, ale wygląda to przeciętnie. Program od dawna nie był aktualizowany co niestety widać. Wspiera większość typowych dla Windows Phone rozwiązań, takich jak przypinanie stacji jako kafelki, czy też rozwijane od dołu menu.

Podstawowe opcje RADYO dostępne są za darmo. Jest też możliwość aktywacji konta VIP. Więcej o nim samym możemy przeczytać z poziomu aplikacji. RADYO to dobra alternatywa dla TuneIn. Szkoda, że autorzy nie naprawią drobnych błędów, jakie pojawiają się wraz z kolejnymi aktualizacjami systemu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!